Aile Nesil ve Toplum İslam ile Korunur / STK Ziyaretleri

Aile Nesil Toplum İslam İle Korunur

Aile Nesil ve Toplum İslam ile Korunur / STK Ziyaretleri

‘AİLE, NESİL VE TOPLUM İSLÂM İLE KORUNUR!’ KAMPANYASI ZİYARETLERİ

Hizb-ut Tahrir Türkiye tarafından başlatılan “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur!” kampanyası çerçevesinde Türkiye’nin çeşitli illerindeki Köklü Değişim temsilciliklerince yapılan siyasi partiİslâmi camia ve STK’lara yönelik ziyaretler devam ediyor.

“Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur!” kampanyası çerçevesinde İstanbul Sözleşmesi, kadının beyanını yeterli gören 6284 No.lu Yasa ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin ifsat ediciliği gözler önüne seriliyor.

Ayrıca ziyaretlerde, “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur!” kampanyası için özel olarak hazırlanan kitapçıklar takdim edilirken kampanyaya da destek çağrısı yapılıyor.

Kampanya çerçevesinde Köklü Değişim temsilciliklerince yapılan ziyaretlerden bazıları şöyle:

 

•Bursa

Köklü Değişim Bursa Temsilciliği Karacabey İrtibat BürosuBursa Karacabey İlçesi Belediye Başkanı Ali ÖZKAN ile "Aile, Nesil ve Toplum İslam İle Korunur" kampanyası kapsamında görüşme gerçekleştirdi.

Köklü Değişim Bursa Temsilciliği Bursa'da siyasi partiler ve STK'lar ile "Aile, Nesil, Toplum İslam ile Korunur" kampanyası kapsamında istişarelerde bulundu.

Yeniden Refah Partisi, Büyük Birlik Partisi, Özgür-Der ve diğer tüm katılımcılar kampanyaya destek olduklarını verdikleri demeçlerle beyan ettiler.

 

•Konya

Köklü Değişim Konya heyetinden Mustafa CERANVerenel Derneği Konya Şubesi Başkanı Mustafa YOLCU ile kampanya kapsamında ziyarette bulundu.

 

•Kahramanmaraş

Köklü Değişim tarafından başlatılan “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası çerçevesinde Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği siyasi parti, İslâmi camia ve STK’lara ziyaretlerde bulundu.

Bu minvalde, Yazar Mahmut Nedim TEPEBAŞI ile “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası çerçevesinde sohbet edildi ve kendisine "Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur" kitapçığı hediye edildi.

Yine, Merkez Parti İl Başkanı Enver HOROZOĞLU ile de bir görüşme gerçekleştirildi. 

Yapılan ziyarette, “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası kapsamında “İstanbul Sözleşmesi”nin ifsat ediciliği konularına değinildi ve kendisine kitapçık hediye edildi.

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği adına Merkez Parti Kurucu Üyesi Hasan BAYRAMOĞLU ile de bir görüşme gerçekleştiren Harun SALMAN görüşmesinde, “İstanbul Sözleşmesi”nin ifsat ediciliği hakkında bilgi alışverişinde bulundu ve Bayramoğlu'na kampanyaya özel hazırlanmış kitapçık hediye etti.

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği adına ziyaretlerde bulunan Harun SALMAN'ın bir sonraki durağı Avukat Mehmet ÇATILLI'nın ofisi idi. Çatallı'ya “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası hakkında bilgi veren Salman, görüşme sonrasında "Aile,Nesil veToplum İslâm ile Korunur" kitapçığı da hediye etti.

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği adına Kahramanmaraş Elektrikçiler Odası Başkanı İsmet DÜZKALE'ye bir ziyaret gerçekleştirildi. Burada, kampanya ile ilgili sohbet edildi, “Aile, Nesil, Toplum İslâm ile Korunur” kitapçığı hediye edilerek kampanyanın önemi vurgulandı.

Kahramanmaraş Attarlar Odası Başkanı Cuma GÜLER ve Attarlar Odası Genel Sekreteri ile de kampanya hakkında bilgilendirme yapıldı ve “Aile, Nesil, Toplum İslâm ile Korunur” kitapçığı ile Köklü Değişim Dergisi (Mart 2020) hediye edildi.

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği adına Harun SALMAN "Aile, Nesil, Toplum İslâm ile Korunur" kampanyası çerçevesinde Kahramanmaraş Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet KUYBU'yu makamında ziyaret etti. Kampanya ile ilgili bilgi veren Salman, Kuybu'ya “Aile, Nesil, Toplum İslâm ile Korunur!” kitapçığı ve Köklü Değişim Dergisi (Mart 2020) hediye etti.

 

•Ankara

Köklü Değişim Ankara Temsilcisi Kadir KAŞIKCI ve Köklü Değişim Yazarı Yılmaz ÇELİKYeni Asya Gazetesi Ankara Temsilciliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Köklü Değişim temsilcilerini Yeni Asya Gazetesi Ankara Temsilcisi Mehmet KARA karşıladı.
Ziyarette, “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası kapsamında “İstanbul Sözleşmesi”, Kadının Beyanını esas alan 6284 no.lu yasa ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin ifsat ediciliği konularına değinildi.

•Köklü Değişim Ankara Sincan Temsilcisi Osman ÇETİNTAŞ ve Köklü Değişim Yayıncılık editörlerinden Emre GÜRBÜZYeniden Refah Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Agâh BOZKURT ve ilçe teşkilatına bir ziyarette bulunarak kampanya hakkında bilgi verdiler.

Agâh BOZKURT ve teşkilatı, kampanyaya destek sunacaklarını ve İstanbul Sözleşmesi’ne karşı olduklarını belirttiler. Ziyaret sonunda Köklü Değişim Medya’nın hazırlamış olduğu "Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur" kitapçığı ile Köklü Değişim Yayıncılık’tan çıkan "İslâm’ın İçtimai Nizamı" adlı eser Bozkurt'a hediye edildi.

 

•Aydın

Köklü Değişim Aydın TemsilciliğiDidim Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Erkan YÜCE’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanya kitapçığı takdim edildi.

Kampanya çerçevesinde yapılan ziyaretlerde, imzalanan İstanbul sözleşmesinin ve buna dayalı çıkarılan yasaların aile, nesil ve toplum için oluşturduğu tehlikeyi, coğrafyamızda gün geçtikçe artan mağduriyetleri, madde bağımlılığını, intihar, boşanma, şiddet ve cinayet vakıalarını, gözlemlenen toplumsal kaygıyı ve toplumu bu cendereden kurtaracak gerçek çözümünün İslâm Nizamı’nın uygulanması ile mümkün olacağını dile getirdik.

 

•Yalova

Köklü Değişim Yalova Temsilciğinden bir heyet, Eğitim-Bir-Sen Yalova Şube Başkanı Ahmet KOTÇİOĞLU ile görüşme gerçekleştirdi.

 

•Köklü Değişim Kadın Kolları

(Konya)

Köklü Değişim Kadın Kolları - Konya tarafından Hüveyda Kültür Merkezi’ne ziyarette bulunuldu. Umeyma Sıla ile yapılan görüşme sıcak bir atmosferde gerçekleşti. Umeyma Sıla, “Bu anlaşma sadece İslam toplumuna yapılmış bir yıkım değil tüm insanlığa yapılmış bir yıkımdır diyerek fesh edilmesi gerektiğini” söyledi.

Köklü Değişim Kadın Kolları - Konya adına Bedia GÖKÇİL ve Kezban ERKAN, Konya İHH Kadın Kolları’nı ziyaret etti.  Konya İHH Kadın Kolları Sorumlusu Erengül KARABAĞ, Halime SEVER ve Esma TEKNECİ tarafından karşılanan Köklü Değişim Kadın Kolları temsilcileri burada aileye yönelik ifsat projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

#AileyiNesliToplumuKoru

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.