Ekonomik Krize İslami Çözüm Söyleşileri Adana

Ekonomik Krize İslami Çözüm

Ekonomik Krize İslami Çözüm Söyleşileri Adana

“Ekonomik Krize İslami Çözüm Söyleşileri” çerçevesinde Adana'da siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, yerel medya temsilcileri ve eğitimcilerle bir araya gelindi.

Köklü Değişim yazarlarından Ahmet Sapa’nın giriş konuşmasıyla başlayan söyleşi Köklü Değişim Yazarı Musa Bayoğlu’nun konuyla alakalı sunumuyla devam etti. Yapılan sunumun ardından soru-cevap faslına geçildi ve katılımcıların bir kısmı sorularıyla bir kısmı da görüş ve yorumlarıyla değerli katkılarda bulundular. Sorulan sorular İktisatçı Yazar Hakkı Eren ve İlahiyatçı Yazar Abdullah İmamoğlu, Yazar Musa Bayoğlu ve İslam İktisadı Uzmanı Hanefi Yağmur tarafından cevaplandırıldı.

Toplantımızda İslam'ın her alandaki çözüm ve hükümlerinin gündeme getirilmesi, yönetim, ekonomi, eğitim ve sosyal alanlarda İslam’ın detaylı ve sahih çözümlerinin olduğu, bunların her platformda dillendirilmesi gerektiği vurgulandı.

Bu tarz istişare ve çözüm toplantılarının her alanda ve daha sık yapılması gerektiği temennisi ve vurgusuyla toplantımız sona erdi.

Davetimize icabet eden tüm katılımcılara iştiraklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Rabbimizden bu gibi oturum ve toplantıları hayırlara vesile kılmasını niyaz ediyoruz.

#EkonomikKrizlereİslamiÇözüm

EKONOMİK KRİZE 10 MADDEDE İSLAMİ ÇÖZÜMLER RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.