Hilafet Devleti Kurulmadıkça Bu Ümmet Gün Yüzü Görmeyecektir!

BASIN AÇIKLAMALARI

Hilafet Devleti Kurulmadıkça Bu Ümmet Gün Yüzü Görmeyecektir!

Gelişen bu olaylar karşısında şaşkına dönen Başbakan dahil tüm hükümet yetkilileri ise cılız ve silik açıklamalar yapmaktan öteye geçememişlerdir.

AK Parti hükümetinin yürüttüğü Amerikan projesi Kürt açılımı, İngiliz yanlısı laik ordu, laik kurumlar ve sivil uzantıların karşı hamleleriyle içinden çıkılmaz bir hal almış ve 8 Aralık 2009'da Tokat'ın Reşadiye ilçesinde yedi askerin PKK tarafından öldürülmesiyle ülke, çatışma sarmalına bürünmüştür.

Bilindiği üzere Amerikan projelerini bir bir yerine getirmeyi kendisine görev addeden mevcut hükümet, PKK'nın tasfiye edilmesi amacıyla başlattığı sözde Kürt açılımı projesi ve demokratikleşme safsatalarıyla hem İngiliz yanlısı laik orduyu hem de onun sivil uzantısı olan güçleri yıpratmak için tüm gücünü kullanmaktan geri durmamıştır. AK Parti hükümetinin Avrupa Birliği'ne üye olma gerekçesi altında oluşturduğu demokratik atmosferden dolayı geçmişe oranla darbe yapma yetisi zayıflayan İngiliz yanlısı laik ordu, DTP ile PKK içerisindeki uzantılarını harekete geçirerek ülkeyi kaotik bir sürecin içerisine sokup hükümeti dar bir boğazın içerisine sokmak istemiştir. Bunun yanı sıra laiklerin kalelerinden biri olan Anayasa Mahkemesi, oy birliğiyle DTP'yi kapatarak Kürt Açılımı projesi noktasında AKP hükümetinin elini kolunu bağlamıştır. Gelişen bu olaylar karşısında şaşkına dönen Başbakan dahil tüm hükümet yetkilileri ise cılız ve silik açıklamalar yapmaktan öteye geçememişlerdir.

Ey Türkiye'deki Müslümanlar!

Amerika ve İngiltere gibi sömürgeci güçlerin nüfuz çatışması devam ettiği, çatışma taraflarının aktörleri kendilerine biçilen görevi yerine getirdiği ve emellerine ulaşmak için sömürgeci güçlerin iğrenç üsluplarını kullandıkları sürece İslam ümmetinin güvende olması, huzura kavuşması ve gün yüzüne çıkması imkansızdır.  O halde sizleri, mazarrat yöneticileri alaşağı edip ümmeti onların pençesinden kurtaracak olan Raşidi Hilafet Devleti'ni kurmak için gece-gündüz çalışan Hizb-ut Tahrir'e destek vermeye davet ediyoruz. Şayet bunu yapmaz iseniz bu yedi masum Müslüman askerin ölümü son olmayacak ve bu köle ruhlu güçlerin çatışması sonucunda daha nice masum evladınızın kanı heder edilecektir. Hala davetimize icabet etmeyecek misiniz?

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ

"Ey iman edenler! Allah ve Resulü sizi, size hayat veren şeye davet ettiğinde ona icabet ediniz.[el-Enfal 24]

 

 

حزب التحرير

Hizb-ut Tahrir Türkiye Resmi Sözcülüğü

PDF'i indirmek için tıklayınız

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.