Mescid-i Aksa’nın İşgalcisi Herzog; Topraklarımızdan Defol!

FİLİSTİN

Mescid-i Aksa’nın İşgalcisi Herzog; Topraklarımızdan Defol!

İşgalci terör varlığı “İsrail” Cumhurbaşkanı İsaac Herzog’un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'yi ziyaret etmesi üzerine İstanbul ve Ankara'da basın açıklamaları düzenlendi.

Fotoğraf: İSTANBUL

Düzenlediğimiz protesto eyleminde, Herzog’u Türkiye’ye davet eden yöneticiler kınanarak, işgalci Yahudi varlığını temsilen Türkiye’ye gelen Herzog’un terörist Şaron ve Netenyahu’dan farkı olmadığı vurgulandı. Basın açıklamasında, menfaat adına her türlü ilişkiyi mubah gören İslam ümmetinin yöneticileri ciddi şekilde eleştirilerek, Mescidi Aksa konusunda İslam’ın izzetiyle hareket eden Ömer bin Hattab, Selahaddin Eyyubi ve Sultan Abdülhamid gibi şahsiyetlerin davranışları hatırlatıldı.

Fotoğraf: ANKARA

İstanbul ve Ankara’daki eyleme Müslümanlar yoğun katılımla destek verdi. Eylem sonunda “İsrail”i kahredecek yiğit komutanları, raşid halifeleri İslam ümmetine nasip etmesi ve zulüm altındaki Müslümanları kurtarması için Allah’a dua edildi.

Fotoğraf: İSTANBUL

Basın açıklamasında, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere Türkiye yöneticilerinin “İsrail” hakkında daha önce söyledikleri sözlere atıf yapılarak, “Gasıp Yahudi varlığına karşı süslü sözlerle “bol hamaset, tam gaz ticaret” siyaseti icra eden yöneticiler! Sizler var ya sizler; dün katil dediklerinizi bugün kırmızı halılarda dostane bir şekilde ağırlayan, Müslümanların kanlarını birkaç menfaate pazarlık konusu yapan, mukaddes toprakları “normalleşme” siyasetine kurban veren reel siyasetçi(!) yöneticilersiniz!” İfadelerine yer verilerek yöneticiler Allah’tan korkmaya, dürüst ve ilkeli olmaya davet edildi.

Fotoğraf: ANKARA

Fotoğraf: İSTANBUL

Herzog; Topraklarımızdan Defol! Basın Açıklaması Ankara Videosu

Herzog; Topraklarımızdan Defol! Basın Açıklaması İstanbul Videosu

#DefolHerzog

 

1 Yorum Yapılmış
  1. Avatar icon png

    Mustafa

    15 Nisan 2022

    Rabbim ayaklarınızı sabit kılsın. Siz üzerinize düşen uyarma ve hatırlatma görevini yerine getirdiniz .

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.