BASIN AÇIKLAMALARI

Ey Türkiye'nin Hain Yöneticileri! Halktan Neyi Gizliyorsunuz?

Ey Ümmet! Şüphesiz başınızdaki yöneticiler, sömürgeci kâfir efendileri için ister gizli ister açık olsun size ihanet etmekten asla vazgeçmeyeceklerdir.

Başbakan Erdoğan 08 Ekim 2010'da yaptığı açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetlerine sınır ötesi operasyon yetkisi veren tezkerenin 12 Ekim 2010 tarihinde meclis genel kurulunda yapılacak "gizli oturum"da oylamaya sunulacağını ve meclisteki diğer partilerin terörle mücadele hakkında bilgilendirileceğini belirtti.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik ise 28 Eylül 2010'da gazetecilerin "Tezkere mevcut haliyle mi görüşülecek yoksa ABD askerlerinin Irak'tan çekilirken Türkiye üzerinden geçişi gibi bir madde ilave edilmesi olası mı?" şeklindeki bir sorusunu "Onlar hükümetin tasarrufunda, hükümet onun yöntemini, şümulünü, kapsamını kendisi belirler, meclise sevk eder ve tartışılır."şeklinde cevaplandırarak, kesin ve açık bir biçimde bu konuyu reddedememişti.

Daha önce de "1 Mart tezkeresi" olarak hafızalarda yer edinen 01 Mart 2003 tarihli tezkere kamuoyunun tepkisi nedeniyle reddedilmiş ve güya sömürgeci kâfir ABD'ye Irak işgali sırasında yardım edilmeyeceği mesajı verilmiş fakat İskenderun Limanı ve Adana İncirlik üssünün sömürgeci kâfir ABD için lojistik ve transit noktaları olması kamuoyunun ilgisinden maharetle uzak tutulmuş, böylece Türkiye yöneticileri sömürgeci kâfir ABD'nin akıttığı pak Müslüman kanlarında, Müslüman bacılarımızın ırzlarının kirletilmesinde ve daha nice cürümlerinde ortak olmuşlardır. Şimdi ise "gizli oturumla" tezkere başlığı altında  topraklarımız, sömürgeci kâfir ABD askerlerinin Irak'tan çekilmesi esnasında  transit geçiş için kullanılacaktır. Yoksa gizli oturumun anlamı nedir ve halktan ne gizlenmektedir?

 

Ey Türkiye'deki Müslümanlar!

Şüphesiz başınızdaki yöneticiler, sömürgeci kâfir efendileri için ister gizli ister açık olsun size ihanet etmekten asla vazgeçmeyeceklerdir. Hizb-ut Tahrir de, Allah Subhânehu ve Te'alâ'nın emrine icabeten kurulmuş İslami siyasi bir parti olarak, başınızdaki yöneticilerin icraatlarını dakik bir şekilde sizin için takip ederek ihanetlerini ifşa etmeye devam etmektedir. O halde, Hizb-ut Tahrir'e güçlü bir destek verin ki; Allah'ın yardımıyla Nübüvvet Minhacı Üzere İkinci Raşidi Hilafet'i kurarak, İslami beldelerin tümünden sömürgeci kafir devletleri ve onlar adına başınıza çöreklenmiş tüm şerir yöneticileri bertaraf etsin.

وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ

Zulmedenler yakında nasıl bir inkılapla devrileceklerini bileceklerdir. [Şuarâ 227]

 

 

 

حزب التحرير

Hizb-ut Tahrir Türkiye Resmi Sözcülüğü

PDF'i indirmek için tıklayınız

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.